Otázky množství tekutin zdaleka nejsou jednoznačné a jsou dost individuální. Článek prošpikovaný výrazy jako "nesmysl", "mýtus" apod. je velmi neseriózní.
Ačkoli by se s částí informací dalo souhlasit, tak přesto tohle vypadá jako článek vycucaný z prstu, který jakože popírá nějaké mýty, ale zároveň rozšiřuje jiné, aniž by uvedl odkazy na nějaké studie, které to podporují. Nebo např. vysvětlil, proč by se neměl pít černý čaj. Zavání mi to esoterikou 😁
Protože v cerném čaji je thein, který stejně, jako kofein v kávě působí močopudně, tedy odvodňuje. Ale na to není potřeba studie. To je přeci známé již několik desetiletí.
Jídlo se nemá zapíjet, respektive máte žvýkat tak aby jste neměli potřebu zapíjet. Žvýkat pořádně. Když se málo žvýká, potom vzniká pocit zapíjet jídlo.
"A když ten suchý chleba vydržíš žvýkat do večera... nebudeš mít žízeň."
Hloupost, co.
Vážený autore, Váš článek je nepěkný clickbyte! Nebí dobrý, protože "Odborné zdroje uvádějí" kolik je potřeba vypít vody. Které zdroje? "Podle posledních informací" je také formulace značně zavádějící a u článku, který se tváří jako nabitý informacemi naprosto nemístná. Vynechte příště laskavě, pokud chcete psát kvalitně, tyto argumentační fauly a soustřeďte se na ozdrojovaná fakta!
Pít při jídle není odborníky příliš doporučován, protože při žvýkání se vylučuje ferment ptyalin důležitý pro trávení. Doporučují pití až po jídle.
Střední škola: Ptyalin působí do doby, než se dostane do žaludku. Tak že 0. Leda by jste každé soustu z
Žvýkal hodinu.
Pití po jídle rozředí žaludeční šťávy, to je jasné
At si každý pije jak chce při jídle.Řeší kraviny.
ACO digestiv a aperitiv přátelé??
Dám si oboje, díky 😁
Po jídle pivo 4 Argus.
Zlatej radegast 😅
Ci to pisete za jedy?