1600/1600Zbývá 1600 znaků
Před 1 rokem

Naopak, tohle jsou další vlaštovky pozitivních změn 😉

8
Před 1 rokemUpraveno

Nakonec do dopadne tak že se ti které jsme stáli mraky peněz aby jsme je dohnali, ale u nás jen většinou rozkradli či za blbosti vyhodili na nás vykašlou a budou to oni kdo vystoupí a obnoví si svoje Evropské hospodářské sdružení a my dopadneme zas brzy na hubu s novým RVHP v područí russáků proto že se to byt v EU zase nelíbí pomocným dělníkům a Okamůrovi a podobně hmhmhm Mě to tedy bude líto. Po tom co jsem prožil 40 let v komunistickém koncentráku a v RVHP kdy nic jiného nás nečeká. A to byl můj otec v něm dost velké zvíře. Jelikož ono by se rozdávalo zas i doživotní vládnutí a to je zejména pro psychopaty a pro blbce co z cizího umí hlavně ale na prvním místě, sobě rozdávat a nejvíc lhát a krást a lidi tak sliby oblbovat viz Babiš a stadion pro Sáblíkovou a jeho investiční plán na sto let, je pak pro ně mnohdy moc lákavé. Ale hlavní důvod bude, že zas budeme mít v průměru z 90% jen holé pr.

4
Před 1 rokem
Vladimír Masata

Komunista nebo unijní marxista, RVHP nebo EU, to máte jedno. Výsledek je stejný.

6
Před 1 rokem

Orbánovi nerozumím. Ten mazec v 56 roce přece musí pamatovat jestě tisíce maďarů, jak je tedy možný že se tak rozhodli? Oni se chtějí vrátit do středověku? Protože nic jiného je s Ruskem nečeká. To samý bratia slováci, ti už taky neví co roupama? Viděl jsem jak Fico zatočil s opozicí, ale to jeho rozhodnutí bude mít dopad i na nás, doufám že ne moc velkej.

15
Před 1 rokem
Karel Matějka

Slováci si udělali Slovenský Štát. A bratříčkovali se s Hitlerem. Takže nic nového pod sluncem.

Před 1 rokem

By stačilo zastavit penězovod do Maďarska.. Přeci Orbán nemůže chtít peníze od takového EU. A hned by byli socialní problémy anepokoje v Maďarsku a konec Orbána..Toto si ale maďaři musí vyřešit sami, kde a s kým chtějí být..Ano EU potřebuje zásadní reformy, ale musí se proto něco udělat a ne jen kritizovat jako Orban a Fico..

25
Před 1 rokem
Marian Budoš

Alespoň někdo je schopen se ozvat. Pomáhat ano, ale podle jasných pravidel. Ne financovat mafii na Ukrajině a Hamás.

17
Zobrazit další 2 reakce
Před 1 rokem

Dobrý den, pane Šafr.


S tímto článkem by jsem souhlasil, kdyby šlo u Spojené státy Evropské, nikoli o evropskou Unii. Pokud se nemýlím a slouží mi paměť, byla Evropská Unie společným projektem suverénních demokratických států, který byl zaměřen na ekonomickou spolupráci a usnadnění mezistátního pohybu zboží a pracovní síly. Postupem času jsme se bohužel dostali do situace, kdy se chování jednotlivých členských států posuzuje z pohledu pevného soustátí s centralizovanou mocí, kde je na jednotlivé členy pohlíženo jako na regiony, které se této moci musí podvolit. Třeba mě vyvedete z omylu, ale v referendu o vstupu do Unie, o tomhle nebylo ani slovo, tudíž nevidím žádný závazek k plnění takovýchto nařízení, nebo dokonce sankcionování zemí, které se tomuto nepodvolí. Demokraticky zvolená vláda je povinna prosazovat program, na jehož základě dostala mandát vládnout a je druhořadé, co si o tom sousedé myslí. Pokud se vám takto nastavený systém, kterým se Unie řídí nelíbí, bylo by rozumnější z něj vystoupit, než žádat reformy, které by tyto demokratické zásady potlačily. Váš postoj k této problematice stavíte na hodnotách demokracie a mezinárodního práva, ale cílem je potlačení přesně těchto hodnot.

10
Před 1 rokem
Masopust Zdenek

Chyba, nemusí se podvolit, ale pak musí hledat štěstí jinde, státy spojují určité vize, hodnoty a procesy. Každý kdo vstupoval do společenství to věděl. Proč by se ostatní státy EU měly dívat jak někdo (Maďarsko) společenství boří na objednávku nepřítele (Ruska)? Pokud by se mělo EU měnit vždy když v nějaké zemi vyhraje nějaký populista, hrabivec, egomaniak, kam by to celé přišlo?

7
Před 1 rokem

Tak by mě zajímalo, co uherského tlustopšouka a slovenskou gorilu v EU drží? Dlouhé, opravdu dlouhé roky vládnou svým zemím, ty země pod jejich panováním nijak nevzkvétají, spíš naopak, za ty dlouhé roky mohli kdykoliv z EU vypadnout, tak proč to neudělali? Je to skutečná záhada tohoto a jiných světů. (Jakože samozřejmě není, voliče mají jen jako tupý dobytek, který je vytáhne k moci, stačí mu předhodit pár laciných frází, které nedávají smysl a navzájem se popírají, a po zvolení dál dojit EU, protože celý jejich byznys je s Evropou provázaný a ani jeden z nich rozhodně nemá sebemenší zájem jít ve stopách putinova hadru na smetáku Lukašenka)

9
Před 1 rokem
Jan Landauer

Drží je tam například zničené zemědělství o co se unie postarala hned na začátku. Drží je tam uplná závislost na unii o což se unie také postarala aby všechny ty menší státy se stali závislí na unii a nemohli remcat. To je tam prosím drží.

7
Před 1 rokem

Nepotřebujeme žádnou EU s jejími nám vnucovanými zákony, směrnicemi atd. Jsme samostatný stát. To stejné s WHO a dalšími podivnými organizacemi, kterým velí v pozadí USA. EU už se dávno změnila a neplní to, co by měla vůči nám lidem. Sedí tam spousta úředníků, kteří vymýšlí zákony proti všem lidem v EU a berou za to neuvěřitelné peníze. A toto musí skončit.

16
Před 1 rokem

Společenství, jakékoliv (!), nemůže být postaveno na diktátu, nařízeních co si má kdo myslet,s kým jednat,či jak řídit svou zemi! USA například také připravují válku proti Číně a současně s ní obchodují. Totéž dělá celý svět! Všude mezi sebou. Jen SILNÍ STÁTNÍCI, kteří se nebojí jednat otevřeně, jsou trnem v oku všem, kteří žvaní o demokracii, kterou sami nepraktikují. Ať už blázni z Bruselu, nebo fialoví lháři!

4
Před 1 rokem
Jiří Beneš

četl jsem tuhle článek o SILNÉ osobnosti od dobrého psychologa. Silná osobnost rozhodně není ta, která se (bezohledně) prosazuje. Taková bývá sociopatologická. Orbán, Babiš, Zeman, Putin atp. rozhodně nejsou SILNÉ OSOBNOSTI. Umění života pro lidi není prosadit své a stát si za svým, ale spíš kooperovat, soucítit a podobně. Silná osobnost se pozná také podle velkorysosti-

Před 1 rokem

Už aby ten bolševický šmejd byl pryč. Až se maďaři probudí však oni si ho sami zhoupnou na hrdelní houpačce.

7

z eu vystoupit ani vyhodit stát nelze,neexistuje ani v maastrichti ani v lisabonu závazný postup udejítí /vyhození z eu, v případě bitánie to šlo,jelikož byla pouze státem přidruženým s velkou měrou samostatnosti

3
Stránkování
Máte připomínky k diskuzi nebo k diskuzním příspěvkům?Napište nám
Služba Seznam Diskuze:Smluvní podmínkyOchrana údajůNápovědaO služběKontakt