Tohle riziko měl zejména vnímat ukrajinský prezident než si pustil hubu na špacír v Oválné pracovně Bílého domu.
Ne Trump,ale Zelenskij nese plnou odpovědnost za svůj stát a ukrajinské vojáky.
Nebýt USA a jejich rozhodující pomoci vlála dávno nad Kyjevem ruská vlajka.
USA je jedním se signatářů garance územní celistvosti Ukrajiny za vzdání se jaderných zbraní. USA ukázalo že dohoda nemá smyslu a je lepší jim nevěřit.
Stejný charakter jako náš estébák. Je to hnus.
Bohužel. Donald a Andrej mají stejnou diagnózou....
Trump nemá s krví Ukrajinců nic společného. Je prezidentem USA a ne Ukrajiny. On je zodpovědný za svou zemi ne za ty ostatní které k USA natahují ruce. To že si na to v minulosti mnoho zemí zvyklo neznamená že jsou za ně USA odpovědné.
Ale ano.. minimalne diky Budapestskemu memorandu jsou USA zodpovedne.
Trollí farma vstává brzo i v neděli...
Kdo pomáhá vrahovi ve vraždění, je jeho spolupachatel.
F24 a jeho Šmejkal - hledají krev tam , kde nemají. Trump je prezidentem USA, řeší především zájmy vlastní země. To v této naší zemi nemůžou pochopit ti, kteří jsou odpovědní za řešení záležitostí země české a důsledně je neřeší …. Je evidentní, že tento provládní plátek bude šířit nesmyslnou propagandu i v tomto článku. Za krev na UA může RF a dále především ti, kteří tuto válku podporují … A za samotnou UA je odpovědný Zelenský, který tuto válku nechává pokračovat- neschopností vlastní i jeho Bratrstva jednat o reálném ukončení krvavé války.🧐
A s kým má Zelenskij jednat? Putin to ZÁSADNĚ odmítá a jen útočí a vraždí. Tož mudruj.
Trump by měl stát vedle Putina - před soudem.
Nyní by měl být obviněn a měl by na něj být vydán zatykač pro spoluúčast na vraždách-genocidě a útoku na Ukrajinu .. 💙💛✌️🇪🇺
Pisete, ze Trump Ukrajinu napadl ? No to snad ne,
V krvi Ukrajinců jsou Evropští politici až po uši , tři roky místo jednání podporují zabíjení a výsledek je žalostný , hromady mrtvol a Ukrajina jen přichází o víc a víc území lidi zdroje atd...
Nějak jsem nezaznamenal ze strany Ruska ochotu k ústupkům. Pořád si jedou to svoje bez ohledu na Trumpa. Naopak spíš přitvrzují.
Krjučkov čelil několika výzvám. Za prvé, ve Washingtonu byl u moci jestřábí prezident Ronald Reagan. KGB považovala jeho dva předchůdce, Geralda Forda a Jimmyho Cartera, za slabé. Naproti tomu Reagan byl považován za mocného protivníka. Direktorium bylo stále více zaměstnáno tím, co považovalo – mylně – za americké spiknutí s cílem provést preventivní jaderný úder proti SSSR.
Zdá se, že právě v této době Donald Trump přitáhl pozornost sovětských tajných služeb. Jak se to stalo a kde tento vztah začal, je odpověď ukrytá někde v tajných archivech KGB. Tedy za předpokladu, že dokumenty stále existují.
Trumpova první návštěva sovětské Moskvy v roce 1987 se při zpětném pohledu jeví jako součást vzorce. Dokument bývalého britského zpravodajského důstojníka Christophera Steela tvrdí, že Kreml pěstoval Trumpa "nejméně pět let" před jeho ohromujícím vítězstvím v amerických prezidentských volbách v roce 2016. To by nás vrátilo přibližně do roku 2011 nebo 2012.
Ve skutečnosti se o něj zajímal i Sovětský svaz, a to o tři desetiletí dříve. Nejvyšší úroveň sovětských diplomatických služeb zorganizovala jeho návštěvu Moskvy v roce 1987. Za pomoci KGB. Došlo k němu v době, kdy se Krjučkov snažil zlepšit operační metody KGB v jedné konkrétní a citlivé oblasti. Šéf špionáže chtěl, aby zaměstnanci KGB v zahraničí naverbovali více Američanů.
Ještě nepomohl, ale samozřejmě časem napomůže, i když ten postup by byl tak, jako tak. Spíše vše ukazuje na přímé zapojení USA a NATO do války s Ruskem. Uvidíme kolik zahraničních vojáků uvízlo v kurském kotli.