1600/1600Zbývá 1600 znaků
Před 2 roky

PROČ?! Soja, kterou se krmí prase, aby se ho prodalo kilo za 130 Kč, stojí pro člověka 300 Kč. To mi hlava nebere..

Máte připomínky k diskuzi nebo k diskuzním příspěvkům?Napište nám
Služba Seznam Diskuze:Smluvní podmínkyOchrana údajůNápovědaO služběKontakt