Neznámý

1600/1600Zbývá 1600 znaků
Před 3 měsíci

Národnost i fotografie pachatelů je konečně zveřejňována....Dokonce i fotografie a to u pachatelů nad 18let.U mladistvých ,ne.Konecně.Nechápu, proč do teď nebyla.Nemyslíš zaplatíš, nemám proti UA nic,jsou to hrdinové a tenhle "kluk"na tomhle nic nezmění... Sám nemám tu , nejlepší zkušenost s UA občany,ale šlo jen o nevhodné chování, vůči mé osobě.Chapu ovšem,že po tomto incidentu,bude celá rodina objeti, včetně jejich blízkých UA národnost nenávidět a nedivím se tomu.Kazdopadne,pokud by toto, narůstalo a UA se tu u nás začali chovat,jako "zvěř". Přehodnotil bych svůj názor na UA migranty u nás....ale za pár "kousků "za to vážně,celý národ a tak velký a ctěný národ jako jsou Ukrainci, nemůžou.Proto jsem i nadále rád,že moje domovina, těmto lidem otevřela dveře,ve chvíli,kdy statisíce nejlepších a nejstatečnějších můžu Evropy, brání svoji zemi a tím i mě a mojí rodinu,před hordou Slovano -mongolů ,ale hlavně "prach sprostých"nájezdníků a vrahů.I když je mi jasné,že spousta Rusů se na té frontě objevila proti své vůli a za to co se jim stalo ,ani nemůžou.Osobne než pálit po civilistech ,asi bych se nechal zastřelit a nebo bych se snažil dezertovat,potom bych sbalil celou rodinu a snažil,bych se z Ruska utéct,co možná nejdál....S pocitem ,že sem připravil o život, někoho kdo mi nic a nikomu nic neudělal,bych nemohl žít,zabil bych se.Znám se dobře,to bych neudýchal, prostě ne.Ale chápu, že je spousta chlapů,co zatnout zuby a pro rodinu,vypnou a udělají to.Ja , osobně bych s tím nemohl dál existovat.Tohle individum, není normální kluk.v 15ti letech,sem se bál podívat na staršího.

4
Před 9 měsíci

Mám těch Ukrajinců a hlavně ty sebranky co rozhazuje naše peníze plný zuby.To co je dnes ve vládě je snad jen zlej sen.Oni žijou z nasich daní a ještě si tohle dovolí.Roznesly tady štěnice a svrab.Bratri pana Fialy.

54
Před 9 měsíci

V ČR jak se jedná o ukrajince nevím od koho kdo má pokyn

Jen dobrosrdecne zprávy 70% ukrajincu pracuje jejich kriminalita je kolem 4%

A naopak pokud je napadení znásilnění to se napíše cizinec a nebo cizinec z východních zemi...

Takže znásilněna žena řekne policii znásilnil mne člověk hodný z východních zemí?

Vidím jak novináři a policie jsou povrchní pokrytci

28
Před 9 měsíci

U znasilneni a nasilnych cinu Rakusan najednou odmita kolektivni vinu, kterou ale bez mrknuti oka uplatnil pred tydnem na tenistky puvodem z Ruska...

55
Před 9 měsíci
David Sorm

Trestný čin a vízová politika dvě rozdílné věci jsou🤣

13
Před 9 měsíci

Rakušan říkal, že každý národ má zhruba stejné procento hovad. No, když se tedy úmyslně vyhnu národům bývalého CCCP, - měli byste třeba stejný pocit bezpečí v partě třeba Švýcarů jako třeba v partě Kosovských Albánců?

27
Před 9 měsíci
Marek Lukeš

Jenomže ono nejde o pocit bezpečí ale o reálné bezpečí.

7
Zobrazit dalších 5 reakcí
Před 9 měsíci

Patrně tito lidé z Ukrajiny nemají žádné zábrany a sebereflexi svého chování jako "hosté" v cizí zemi,která se jim snaží všemožně pomáhat!

45
Před 9 měsíci
Miloslav Jurásek

je jich tady pár set tisíc. Dva násilníci za rok a půl si myslím přece jenom pořád ještě nejsou reprezentativní vzorek národa. Přísně potrestat, ať má v pase cokoliv.

14
Zobrazit další reakci
Před 9 měsíci

Koukám že se nám tady rozmáhá takový nešvar. Chudák paní, škoda že ten darebák,když už musel znásilnit bezbrannou ženu neúřadoval v Kolíně když už jeden darebák z Kolína úřaduje v Praze.🤮🤮

45
Před 9 měsíci

Údajně to byl cizinec z východu to se někomu samozřejmě hodí a někomu ne někdo to bude často vytahovat druhá strana zase mlžit a bagatelizovat to je politika faktem ale zůstává že se to stalo a stává se to čím dál častěji .

16
Před 9 měsíci
Petr Rezek

Je moc horko. To vždycky počet znásilnění roste. Pověsit za orgán do průvanu. Průvan je apolitický a nadnárodní.

6
Před 9 měsíci

Dost smutná proukrajinská cenzura... 🤔🫠

47
Před 9 měsíci
Romana Sulcova

Horší cenzura než za komančů.

7
Před 9 měsíci

Je zajímavý jak se uplatňuje dvojí metr, ruská sopránistka by podle představitelů naší země neměla vystoupit v Praze, zde je uplatněna kolektivní vína, pokud Ukrajinec spáchá na našem území trestný čin, tak kolektivní vína neexistuje

24
Stránkování
Máte připomínky k diskuzi nebo k diskuzním příspěvkům?Napište nám
Služba Seznam Diskuze:Smluvní podmínkyOchrana údajůNápovědaO služběKontakt